O mnie

Psycholog, psychoterapeuta w Poznaniu

Marcin Kuryłło

Psycholog Poznań

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, przyjmuję w gabinecie w Poznaniu oraz prowadzę konsultacje online. Ukończyłem Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Psychologii i Kognitywistyki, specjalność Psychologia kliniczna. Jako psychoterapeuta pracuję z wykorzystaniem podejścia poznawczo – behawioralnego (cognitive–behavioral therapy – CBT). Uczestniczę w Podyplomowej Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Badałem wpływ zaburzeń tarczycy na procesy poznawcze, a dokładniej wpływ niedoczynności tarczycy i choroby Hashimoto na pamięć i uwagę. Obecnie, w ramach postępowania o nadanie mi stopnia doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu prowadzę badanie naukowe Analiza wybranych funkcji poznawczych i rozpoznawania emocji u chorych z łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry. Badanie odbywa się przy Katedrze i Zakładzie Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Posiadam wiedzę i doświadczenie, które mogą Państwu pomóc w przezwyciężeniu trudności z jakimi się w życiu borykacie oraz wzmocnieniu osobistego rozwoju. W mojej pracy, nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy jest warunkiem koniecznym do świadczenia profesjonalnej i skutecznej pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Dlatego biorę udział w konferencjach i warsztatach z obszaru psychologii oraz psychoterapii, studiuję literaturę fachową polską i zagraniczną oraz śledzę najnowsze badania naukowe.

Zapraszam do kontaktu
Marcin Kuryłło

Napisz do mnie

Jeśli masz do mnie pytania związane z pomocą psychologiczną lub psychoterapią możesz skorzystać z formularza poniżej lub zadzwonić. Zapraszam do kontaktu. 

+48 604 771 755

Poznań, ul. Gen. Maczka 14

marcin@kuryllo.pl